Крижане серце / Холодне серце
+ -
4
59


Крижане серце / Холодне серце

Сюжет фильма "Крижане серце / Холодне серце"
"Крижане сердце" 2013 онлайн можно дивитися в нашому онлайн-кінотаетрі безкоштовно та без жодної реєстрації на сайті. Цей чудовий мультфільм буде цікаво дивитися не тільки дітям та старшим, але й дорослим. Чудова, якісна анімація, яскраві та приємні кольори, класні та дуже різні головні герої мультфільму - все це говорить про те, що творці цього мультику дійсно професіонали своєї справи.
"Крижане сердце" (Холодне сердце) 2013 онлайн розказує історію магічного королівства, на яке звалилось страшне закляття - вічної зими. Але у скрутні часи знаходяться сміливі герої, що готові врятувати світ. Такими героями у цьому мультфільми стали принцеса Анна, її друг Крістофф та його відважний та сильний олень Свен. Відважна тріїця відправдяється у небезпечну подорож в гори, щоб знайти сестру Анни Ельзу, що може відвернути закляття вічної зими. По дорозі Анна, Крістофф та Свен стають більш близькими друзями. Звичайно, коли розмова йдеться про порятунок королівства, подоож не може бути легкою - небезпека на них чатує всюди. Але відважні герої зроблять все можливе, щоб дістатися дому Ельзи та зняти закляття зі свого королівства.
"Крижане сердце" мультик дивитися онлайн буде цікаво всім неважливо від віку! Пригоди чекають!

Крижане серце / Холодне серце смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Крижане серце / Холодне серце смотреть онлайн бесплатно

Трейлер

value=
Просмотров: 7356

написал: Pancho_Villa, Комментариев: 0, Новостей: 0
крижане сердце 2013 онлайн!!!! так швидко з'явився у мережі!!! дякую!!!! люблю мультики з такою анімацію! не фанат звісно, ле вони круті!

Обновление сериалов
Авторизацияна нашем сайте
Логин
Пароль